Hakkımızda

Aksal Isıtma Soğutma Havalandırma Ltd.Şti olarak ortaklı faaliyetine 2000 yılında Kısıkköy’de başlamıştır.

Şirket misyonu olarak, ısıtma soğutma havalandırma ekipmanları imalatı konumuz olup,gelişmekte olan ülkemiz milli hasılasına, sektörel anlamda inovatif ve yüksek kalite teknoloji uygulamalarıyla üretimsel katkıda bulunmaktayız.

15 yılı aşkın sektörel tecrübesi bulunan kalifiye mühendisler ve teknikerler vasıtasıyla, müşterilerine ve proje sahiplerine en iyi kalite ve hizmeti sunmakla yükümlüyüz. Tüm bu sorumluluğu sizlere TSEK,TUVNORD hijyen,GOST,CE ve ISO 9001:2008 sertifika ve belgeleriyle sunmaktayız.

Ayrıca Avrupa yüksek iklimlendirme standarlarına uygun EUROVENT sertifikası adayı ve aynı zamanda önümüzdeki süreçte imarı planan “Yüksek teknoloji kapasite ölçüm labaratuarının” teknik takipçisi konumundayız.

Aksal olarak mevcut şartlarımızı ve şirket profilimizi kurumsal ve markasal anlamda günden güne geliştirmek,inovatif ve pratik çözümler ile teknolojiyi günümüze adapte etmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Mevcut pazarları en iyi şekilde değerlendirmek, potansiyeli yüksek pazarları ihracat anlamında belirlemek ve yeni satış ağımızı, servis imkanlarımızı bu yöne kaydırmak bir diğer hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

 

 


Üretimdeki Hedeflerimiz
* Verimlilik
* Kalite
* Teslim süresi
* Montaj ve demonte servis imkanları
* Tamir,bakım,keşif kısacası teknik servis imkanları